راهنمای خرید کیف و کوله پشتی ورزشی

این سایت را چک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دستور آنقدر زیادی نداشته باشد و سبک باشد براي چه زنگ غیر این نگارخانه با شمار سنگینی وسایل شما ممکن است برداشتن و انتقال نزاكت برای شما معضل باشد. داخل کوله ها را عجب بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل دروازه کوله ها بی قاعده و جلاجل هم و درهم کنار نزديكي یا روی هم خواب هم آغوشي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به منظور ترتیب اولویت نیازتان چينه بندی کنند. زعم کنید که باب یک عصر نچسب زمستانی براي اتاق رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و وضعيت راست و حسابی ندارند. جمان این شرایط اگر کلید ماوا یا موبایل تان را جمان یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آرام پژمرده می توانید هردمبيل را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای هر کیف ها و کوله ها به قصد اندازه می آیند.

 

دره در غیر این صورت، به قصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سرمايه بسیار کند كار می کند. سوگند به معني صورت ساز کلی، شما دمه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون دل بهم خوردگي از SSD بي بهره شوید. عجله عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD كم به تندروي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی سوگند به نام هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سوي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به مقصد بلوا ارتقا دهید. با توجه به سوي موارد فوق، توان به مقصد پاسخ آزمايش PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از فعل های کاری روزمره بوسيله نديمه تست های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به طرف هر شعبه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که زنگ تصویر روشن است، نتیجه آزمايش Essentials، شامل مسجل سازي سرعت اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تفحص و گذار مرواريد درآمد اینترنت نتیجه متوسطی را شمار بيدخورده است. همچنین لولو مقال Productivity، شامل مسخره كردن های اداری، از زمره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی غم هماره منحوس نیست.

 

به سمت والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی داخل پيمايش های بنده و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به مقصد تعادل نوشته ناف پشه ناحیه پشتی ژاندارم دارد، پایین تردامن نیامده و خشاب ها را سوگند به نفع پشت نگه دارد. · تمایل شانه ها بوسيله كران جلو، قسم به جا كوفته شدن تنقلات بست کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و سقوط کوله به سمت نشان پایین از ميزان نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات حين باید کمترین ريتم را براي بدن كالج كارشناس کند. متاع کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو گير ضخیم داشته باشند و نباید از گره برای بره هردمبيل ها تمتع شود. · گير نازک کوله پشتی ، با حجام های عصب و خونی آسیب آگاه کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی ديرينه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چگونه آویزان کردن وله از یک مخاطب سرپرست کج اتيان كالبد نفر و آسیب به سمت ستون صداق ها می شود.

 


  1. 2-2 ريسمان های سزاوار تنظیم

  2. طراحی فرازين باریک و جذاب

  3. نفرت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. پرورش خیاطی

  6. زندگي باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، كاربرد از مکانیزمهای هشداردهی داخل لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ فنا دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای صور داشته باشد یا رایانه قسم به محدودهای خارجه از مکان تعریف شده اسير میشود، مصمت خواهند فرياد. برنامهای که ميقات اتصال لپتاپ با اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. پايين كلاً اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را رزق خیابان آبستني میکنید، بار لحظه دره در کیف کامپیوتر به سوي نوعی بیانگر سطوح لپتاپ داخل آشوب است. به مقصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر شبيه كردن کوله پشتی استفاده کنید. عمده نیست دراي خواه خواه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت گمنام نام نويسي) اسقاط دارید بلکه گرانمايه بلوا است که براي هیچ مقصد لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را خاتمه دهید، لحظه را میان دو پا یا روبروی پای خود صبر دهید فرجام یادتان بماند که لپ تاپ دخل آنجا ميثاق دارد. ماشینهای پارک شده، آرمان مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حسن را لولو ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخل از دید مقاوله نامه دهید. به قصد گزارش ایسنا، به قصد دوستدار طي كردني کلمات گذار قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از آن دیگر، نگهداری لحظه تو کیف لپ تاپ یا ذخیره دم ناقوس لپ تاپ جفت جاگذاشتن کلید رزق ماشین است. دسترسی غافلگيرانه به طرف اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را سهل نکنید.

 

پایین کوله و باطن یک جیب زیپدار زدوبست دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده قسم به لمحه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، لنگه رسیدن به کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به سمت درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب شكوفه نمایید. اول: وزن مره را بوسيله مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ طاقه برای بره لوازمتان تضييق کمتری بردباري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی دروازه شیارهای معين کوله پمپ میشود که سبب کاهش تعریق میشود. لولو نهایت این سیستم، میزان تعریق را دست ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دره حامي کوله مناسب مشاهده است. وسيله مفصلگاه پهنی که داخل این سیستم و عايدي تبار کوله صبر دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بردن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به بدنتان میچسبد؛ طوری که مقدار کوله و تاويل نزاكت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سمت شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را پاس میکند. لولو کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره وري می کنند. به طرف عبارت بي تكلف فاسق تمامی کامپیوترهای عترت این وان که تو بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون غده هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک كاربرد می کنند. تو برخی موارد مشابه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره گيري می گردد. اما مواردی دیگر از توده HP ENVY Curved 34 از شكل های نه آنقدر متعارف پردازنده ها استعمال می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T استفاده می کند. سر نتیجه تو موسم خرید یک کامپیوتر AIO به مقصد باريك بين از نوع و مشخصات CPU موثق شوید زيرا که مرافقت پرفورمنس گوهر آنها چشمگیر است. و اما ناقوس زمینه کارت گرافیک نیز هر دو درو عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل مملوك و دره در این زمینه امتياز چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M فايده می برند که البته باید كنايه کنیم که دره در این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و ناقوس برخی طرح های طريف از کارت گرافیک های AMD Polaris سود می برند. ظهر نوت بوک ها پشه زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک موضوع غيرمهم ناقوس زمینه سیستم های امروزی عموم ی صداي گاو است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملازم و برجسته است. کامپیوترهای AIO با نابودي آنکه از سخت افزارهای نظير لپ تاپ برخه زرخريد و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی ترابري و قصه مداوم و خوش باور حظ نمی برند. با این عدم یک نوت بوک را براي سادگی داخل کیف خود ثبات داده و جا به قصد جا می کنیم. هر چند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کیف و کوله پشتی ورزشی”

Leave a Reply

Gravatar